ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

TOPTEN 2019 dla okna MSline+

Podstawową zasadą konkursu jest niezależna i bezstronna ocena stolarki. Analiza obejmuje deklarowane parametry techniczne, weryfikowane podczas badań wykonanych w renomowanych, akredytowanych jednostkach badawczych.

Dla wyróżnionych produktów przy pomocy programu Etykieta Energetyczna Stolarki wyznaczana jest klasa efektywności energetycznej.

W ramach konkursu przeanalizowano łącznie ponad 330 wyrobów i wybrano produkty, które miały najlepszy stosunek jakości do poniesionych kosztów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że okno MSline+ AD zostało docenione w kategorii okna pionowe PVC. Tym samym firma MS więcej niż OKNA znalazła się ponownie w gronie dziesięciu polskich przedsiębiorstw produkujących najlepsze okna pod względem oszczędności energii i kosztów.

Ogłoszenie wyników oraz gala, na której wręczono wyróżnienia odbyła się 30 maja w Warszawie. Wyróżnienie, w imieniu MS więcej niż OKNA odebrał Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy.

Organizatorami konkursu byli: Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska.