ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

MS więcej niż OKNA Laureatem konkursu TOPTEN Okna 2017

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że nasze okna MSline+ MD i ALU LOOK  zostały wyróżnione w konkursie TOPTEN OKNA 2017.

W klasyfikacji okien PVC na 301 branych pod uwagę, aż dwa nasze okna znalazły się na liście 10 najlepszych okien w Polsce.

Celem projektu TOPTEN jest promowanie w Europie najbardziej efektywnych energetycznie urządzeń z różnych kategorii, ich ocena opiera się na standardowych deklaracjach, obiektywnych testach i analizach opracowanych przez niezależne instytucje. Do konkursu mogli zatem stanąć tylko producenci, których zgłoszone produkty z kategorii stolarka okienna spełniały wysokie wymagania, poparte dokumentami potwierdzającymi ich parametry techniczne, wydanymi przez akredytowane laboratoria.

Organizatorami czwartej edycji konkursu TOPTEN OKNA 2017 w Polsce były: Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju, Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii i Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska.

Idea TOPTEN powstała w 2000 roku. Konkurs zapoczątkowany został w Szwajcarii. W następnych latach zyskiwał popularność w kolejnych krajach europejskich, a od 2006 roku zagościł także w Polsce. Oprócz Polski odbywa się w Austrii, Belgii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Litwie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Gala wręczenia nagród odbyła się 31 maja w Warszawie.

W imieniu MS więcej niż OKNA wyróżnienia odebrał Pan Artur Głuszcz, Dyrektor ds. Produkcji.