ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

Duże przeszklenia z łatwiejszym montażem

Do naszej oferty wprowadziliśmy drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST 76 z opcją "fast assembling", które można przewozić w elementach i montować dopiero na budowie. 

Fast assembling. Na czym to polega? 

Nowe Patio HST 76 systemu Deceuninck z opcją "fast assembling" można dostarczyć na budowę w częściach. System został zaprojektowany i wyposażony w elementy, pozwalające na bezpieczny i komfortowy montaż na miejscu. Skrzydła są dostarczane zaszklone, a długie elementy ramy i próg - zapakowane i zabezpieczone razem. Skrzydło pasywne jest w taki sposób skręcane z ramą, że po zamontowaniu w murze może zostać, jeśli okaże się to potrzebne, wyjęte po rozszkleniu. Dzięki temu transport elementów okna jest łatwiejszy i bezpieczny. 

Nowe Patio HST 76

To system o głębokości 76 mm, ale nowe rozwiązanie oferuje takie same parametry jak Patio HST 82. Skrzydła zgrzewane są bezwypływkowo z delikatnie wtłoczonym rowkiem, to bardziej estetyczne rozwiązanie, niż tradycyjna metoda łączenia. Patio HST 76 wyposażone jest w wytrzymałe okucia marki SIEGIENIA oraz dwukomorową szybę SUPERtermo. 

Jeszcze taniej za duże przeszklenia

W ramach PROMOCJI WIOSENNEJ istnieje możliwość zakupu nowego Patia HST 76 fast assembling z rabatem -32%. Promocja obejmuje także zniżkę -28% na Patio HST 82. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą