ibok
Polski | Deutsch | English | Italian

Sonda

Oceń System MS on-line! Twoje zdanie jest dla nas bezcenne.

 

Kontakt

MS więcej niż OKNA
Sp. z o.o.
76-200 Słupsk, ul. Portowa 16
tel. (+48) 59 84 10 800
fax (+48) 59 84 10 802
NIP: 839-21-45-162
Woj. Pomorskie
Wymagane technologie: JavaScript i FlashPlayer

W trosce o oryginalność produktów sprzedawanych pod marką MS więcej niż OKNA prezentujemy kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie naszych okien i drzwi produkowanych z PVC.

We wszystkich powyższych elementach powinien znaleźć się unikatowy numer zamówienia. W celu potwierdzenia jego zgodności wystarczy wysłać zapytanie na adres:[email protected]. Zwrotnie odeślemy informację na temat daty produkcji oraz dane przedstawiciela MS zamawiającego produkt.

Każde nasze okno posiada bardzo ważną srebrną etykietę z numerem seryjnym. Etykiety przyklejane są wewnątrz ramy w dolnej części od strony zawiasu. W szkleniach stałych FIX etykieta też jest wklejana w ten sam sposób czyli jest widoczna dopiero po wyjęciu listwy przyszybowej. Etykieta z numerem seryjnym okna jest jednym z podstawowych elementów Systemu Zapewnienia Jakości w MS więcej niż OKNA. Na podstawie numeru seryjnego jesteśmy w stanie odtworzyć dokładną specyfikację techniczną, szczegóły zamówienia i potwierdzenia oraz historię produkcji łącznie z identyfikacją wszystkich pracowników produkcyjnych, którzy wykonywali kolejne operacje przy tym oknie.

Etykiety zawierają następujące informacje:

1. Kod kreskowy z numerem seryjnym okna (numery nadawana są indywidualnie każdemu oknu, dlatego każde z jednakowych okien w jednej pozycji zamówienia będzie miało swój odrębny kod)

2. Numer seryjny

3. Znak CE - dopuszczenie wyrobu do obrotu w Unii Europejskiej.

4. Kod QR z odnośnikiem do strony internetowej producent

Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno produktów, jak i obsługi, bardzo prosimy o  kontakt . Wszystkie informacje zostaną przeanalizowane i wykorzystane do dalszego doskonalenia naszej oferty. Pragniemy, aby mogli Państwo w pełni cieszyć się z użytkowania naszych produktów.

Do każdego zamówienia dołączana jest książka gwarancyjna. W przypadku okien ergo zamiast książki Klient otrzymuje kartę gwarancyjną.